Vyskúšaj náš nový kolagén

Môj príbeh

Prečo LYS Collagén ? 

 

 

Klúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok. Čím je telo staršie, tým väčšiu pomoc od nás potrebuje. Mnoho estetických, ale aj zdravotných problémov, ktoré súvisia s vekom však dokáže vyriešiť prave môj kolagén.

 

Kto som ?

Som športovkyňa telom aj srdcom. To že k športu patrí aj zdravá a vyvážená strava už vieme a ja som kvalitnou a dobrou stravou takmer posadnutá, ale niekedy nám strava nestačí na doplnenie všetkých vitamínov v tele ,tak vo väčšine prípadov ludia siahajú po vitamínoch. Preto som dlho pátrala, čítala , vzdelávala sa a hľadala správnu voľ bu k dokonalej pleti, žiarivejšej pokožke a kvalitnejšej regenerácii po tréningu a vtedy vznikol napad vytvorit si vlastny doplnok, pretože ma unavovalo každé ráno do seba sypat milion druhov vitamínov, tak sme vytvorili jeden komplex lys.

 

JE LYS Kolagen ako prvý elixír krásy ?

 

LYS skratka názvu Love Your Self - v preklade: miluj seba, je jeho kolagén základná stavebná bielkovina ľudského tela. Do 25. roku života sa vytvára aj prirodzenou cestou, avšak potom jeho prirodzená produkcia klesá.

Pokiaľ by sme sa detailnejšie pozreli na jeho funkciu a to, ako ho telo využíva, prišli by sme na to, že ide o naozaj širokospektrálne využívanú látku, ktorá sa nachádza už v kostiach, ale ovplyvňuje cez celé telo až kvalitu pokožky, nechtov či vlasov. Kolagén ako taký pomáha pri regenerácii organizmu, či ako prevencia proti starnutiu, a aj preto dostal prívlastok elixír krásy. Ako suhra s vitaminom C pre lepsiu vstrebatelnosť vám v práškovej forme lys collagen môže pomôcť aj lahšiemu rannému vstávaniu z postele. Ja osobne si bez neho už neviem predstaviť ani jeden deň.

www.lys.sk